UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I znów to samo. AK nie była jedyną formacją Państwa Podziemnego. Brakuje np. drugiej siły co do wielkości, żołnierzy BCh. Za to częścią Państwa Podziemnego nigdy nie były rozmaite NSZ-y czy ONR-y. Historie można próbować gumkować, ale jej się nie zmieni.


Anuluj