UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I znów to samo. AK nie była jedyną formacją Państwa Podziemnego. Brakuje np. drugiej siły co do wielkości, żołnierzy BCh. Za to częścią Państwa Podziemnego nigdy nie były rozmaite NSZ-y czy ONR-y. Historie można próbować gumkować, ale jej się nie zmieni.