Wybrany wątek opinii

Może dla bogatych i z Darem tego czegoś .
jank (2019.09.24)
@jank - gdybym byl bogaty jabada dibidibi dibi dum lalala, i mlodszy o jakies 15 to bym sie tam zapisal
(2019.09.24)
Jak wydatek na kilka tub farb i ołówki przy naszym 500+ to tylko gratulować
(2019.11.16)
Powrót do komentarzy