Wybrany wątek opinii
Może dla bogatych i z Darem tego czegoś .
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
@jank - gdybym byl bogaty jabada dibidibi dibi dum lalala, i mlodszy o jakies 15 to bym sie tam zapisal
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Jak wydatek na kilka tub farb i ołówki przy naszym 500+ to tylko gratulować
Do moderacji
Odpowiedz
0
0