Wybrany wątek opinii
Takich mamy artystów w liceum plastycznym, że żaden nie wziął udziału w konkursie na mural na wiadukcie. Mocna inwestycja w przyszłość.
Do moderacji
Odpowiedz
23
12
@Zastrzeżony podpis - nie każdy uczeń chce wspierać miasto, które nie wspiera jego. Podwójne ceny za komunikację miejską i brak dofinansowania na bursy to idealny przykład. Bo przecież lepiej dać uczniom co się uczą w Elblągu i nie mieszkają w nim, a zabrać tym co mieszkają, a się nie uczą.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0