A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oj to prawda, dzieci wpadały na przejścia itp. chyba nikt nie nauczył ich zasad bezpieczeństwa
@Hanka - Hanka, chcę się z tobą spotkać
Każdy w kasku, szanuję. ..
Ależ co to za powalająca frekwencja. .. taki pan włefista z sp nr 4 to nikogo nie przyciągnął na tenże przejazd. .. Dramat panie Marcinie.
Mam rower to po ch.j mi mózg, jazda ulicami ,a nie jak przystało po ścieżce wyznaczonej dla nich........
Do pieszych na czerwono to ścieżka rowerowa więc tam nie łaźcie i nie lamętujcie puźniej,a do rowerzystów jak jedziecie po chhodniku a nie ma ścieżki to pieszy ma pierwszeństwo i jak już jechać to wolno i tyle w temacie