16
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oj to prawda, dzieci wpadały na przejścia itp. chyba nikt nie nauczył ich zasad bezpieczeństwa
(2019.09.21)
@Hanka - Hanka, chcę się z tobą spotkać
Romanoo (2019.09.21)
Każdy w kasku, szanuję. ..
(2019.09.21)

info

3  
  1
Ależ co to za powalająca frekwencja. .. taki pan włefista z sp nr 4 to nikogo nie przyciągnął na tenże przejazd. .. Dramat panie Marcinie.
#sp4, #slabinauczyciele (2019.09.21)

info

1  
  0
Mam rower to po ch.j mi mózg, jazda ulicami ,a nie jak przystało po ścieżce wyznaczonej dla nich........
Kitek1212 (2019.09.22)

info

0  
  0
Do pieszych na czerwono to ścieżka rowerowa więc tam nie łaźcie i nie lamętujcie puźniej,a do rowerzystów jak jedziecie po chhodniku a nie ma ścieżki to pieszy ma pierwszeństwo i jak już jechać to wolno i tyle w temacie
(2019.09.22)

info

4  
  0