UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do pieszych na czerwono to ścieżka rowerowa więc tam nie łaźcie i nie lamętujcie puźniej,a do rowerzystów jak jedziecie po chhodniku a nie ma ścieżki to pieszy ma pierwszeństwo i jak już jechać to wolno i tyle w temacie


Anuluj