UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do pieszych na czerwono to ścieżka rowerowa więc tam nie łaźcie i nie lamętujcie puźniej,a do rowerzystów jak jedziecie po chhodniku a nie ma ścieżki to pieszy ma pierwszeństwo i jak już jechać to wolno i tyle w temacie