Wybrany wątek opinii
A moim zdaniem odpowiedzialni rodzice każą dzieciom jeździć w kaskach i jak ktoś propaguje jazdę rowerem bez propagowania bezpieczeństwa to ma deficyt w czaszce. Przykładem były szkoły kiedy przystąpiły do akcji rowerowy maj
Zapominając o bezpieczeństwie swoich wychowanków. .. ale wtedy w czaszkach był strajk /tak było sp. 21/
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Upominali się o swoje (nauczyciele)
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Oj to prawda, dzieci wpadały na przejścia itp. chyba nikt nie nauczył ich zasad bezpieczeństwa
Do moderacji
Odpowiedz
1
0