Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem odpowiedzialni rodzice każą dzieciom jeździć w kaskach i jak ktoś propaguje jazdę rowerem bez propagowania bezpieczeństwa to ma deficyt w czaszce. Przykładem były szkoły kiedy przystąpiły do akcji rowerowy maj Zapominając o bezpieczeństwie swoich wychowanków. .. ale wtedy w czaszkach był strajk /tak było sp. 21/
(2019.09.21)
Upominali się o swoje (nauczyciele)
jank (2019.09.21)
Oj to prawda, dzieci wpadały na przejścia itp. chyba nikt nie nauczył ich zasad bezpieczeństwa
(2019.09.21)
Powrót do komentarzy