UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ależ co to za powalająca frekwencja. .. taki pan włefista z sp nr 4 to nikogo nie przyciągnął na tenże przejazd. .. Dramat panie Marcinie.

#sp4, #slabinauczyciele

Anuluj