UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ależ co to za powalająca frekwencja. .. taki pan włefista z sp nr 4 to nikogo nie przyciągnął na tenże przejazd. .. Dramat panie Marcinie.
#sp4, #slabinauczyciele
Ależ co to za powalająca frekwencja. .. taki pan włefista z sp nr 4 to nikogo nie przyciągnął na tenże przejazd. .. Dramat panie Marcinie.
#sp4, #slabinauczyciele