UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do pieszych na czerwono to ścieżka rowerowa więc tam nie łaźcie i nie lamętujcie puźniej,a do rowerzystów jak jedziecie po chhodniku a nie ma ścieżki to pieszy ma pierwszeństwo i jak już jechać to wolno i tyle w temacie