UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie no fajnie. Narazac dzieci na skaleczenia, choroby, ukaszenia, pogrynienia. Dziecko wraca do domu i sepsa albo inne dziadostwo. A później powiedzą ze na podworku musiało się skaleczyć i zarazic
halo janusz