UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie no fajnie. Narazac dzieci na skaleczenia, choroby, ukaszenia, pogrynienia. Dziecko wraca do domu i sepsa albo inne dziadostwo. A później powiedzą ze na podworku musiało się skaleczyć i zarazic

halo janusz

Anuluj