UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zrobić opakowania zwrotne,ograniczyć praducentó do minimim,obciążyć markety do skupu i utylizacji,i na koniec my segregujmy w domu,niektórz całe wory przyworzą do śmietnika nad Jarem koło kościoła,pros,ę robić zdięcia rejestracji i przekazywać do straży miejskiej bo to jest nagminne