66
19.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jęczysz jak konus z Nowogrodzkiej
Maliniak (2019.09.19)
A konus z Sopotu?
(2019.09.20)
Komuniści myśleli, że zawsze będzie pełne koryto, a tu trzeba brać się za robotę bo kasy nima.
złodziej (2019.09.20)

info

7  
  0
państwo doprowadzi do upadku wielu firm al już na pewno do drożyzny i inflacji, za 500+ kupisz sobie chleb, chyba że jesteś młody i nie pamiętasz jak każdy zarabiał miliony i płacił setki tysięcy za artykuły spożywcze, słyszałem od mądrej krychy rodzicielki że jak zabraknie pieniędzy to dodrukują, włącz myślenie póki nie jest za późno.
(2019.09.20)

info

5  
  2
zniszczono elblaską spółdzielczosc, zniszczono zakłady przynoszące krocie do miasta ---60% mieszkan w elblagu wybudował ZAMECH i został sprzedany jako pierwszy zakład w Polsce a kadra o wysokiej wiedzy zwolniona---za duzo wiedzieli-- sprzedawca ma sie dobrze. Mlodzi powyjezdzali za granice by tam szukac chleba Rozłożono szkolnictwio zawodowe
były zamech (2019.09.20)

info

3  
  0
Wywalić tych milicjantów !!!Przecież oni tylko na ciastka przychodzą. Nawet głosu nie zapierają. Dobrze, że guziki do głosowania są kolorowe to wg instrukcji wiedzą, którego użyć.
(2019.09.20)

info

5  
  1
dlaczego na wszystkich reklamach Baltic Cup jest wielka facjata Czyżyka??? Czy ten nierób sponsoruje turniej???
igor (2019.09.20)

info

3  
  0
Elbląskim radnym pis rada miejska pomyliła się z sejmem. . kowszynski, z pruszakiem juz pakują walizki. za waszą antyelblaską postawę podziekujemy wam przy wyborach
(2019.09.20)

info

1  
  3
jak milo, trolle pisowskie się obudzily
(2019.09.20)

info

4  
  2
Prezes Kaczyński powiedział, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy. Mam nadzieję, że radni PiS nie biorą diet albo przekazują je na Caritas lub Owsiaka.
(2019.09.20)