A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jęczysz jak konus z Nowogrodzkiej
A konus z Sopotu?
Komuniści myśleli, że zawsze będzie pełne koryto, a tu trzeba brać się za robotę bo kasy nima.
państwo doprowadzi do upadku wielu firm al już na pewno do drożyzny i inflacji, za 500+ kupisz sobie chleb, chyba że jesteś młody i nie pamiętasz jak każdy zarabiał miliony i płacił setki tysięcy za artykuły spożywcze, słyszałem od mądrej krychy rodzicielki że jak zabraknie pieniędzy to dodrukują, włącz myślenie póki nie jest za późno.
zniszczono elblaską spółdzielczosc, zniszczono zakłady przynoszące krocie do miasta ---60% mieszkan w elblagu wybudował ZAMECH i został sprzedany jako pierwszy zakład w Polsce a kadra o wysokiej wiedzy zwolniona---za duzo wiedzieli-- sprzedawca ma sie dobrze. Mlodzi powyjezdzali za granice by tam szukac chleba Rozłożono szkolnictwio zawodowe
Wywalić tych milicjantów !!!Przecież oni tylko na ciastka przychodzą. Nawet głosu nie zapierają. Dobrze, że guziki do głosowania są kolorowe to wg instrukcji wiedzą, którego użyć.
dlaczego na wszystkich reklamach Baltic Cup jest wielka facjata Czyżyka??? Czy ten nierób sponsoruje turniej???
Elbląskim radnym pis rada miejska pomyliła się z sejmem. .
kowszynski, z pruszakiem juz pakują walizki.
za waszą antyelblaską postawę podziekujemy wam przy wyborach
jak milo, trolle pisowskie się obudzily
Prezes Kaczyński powiedział, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy.
Mam nadzieję, że radni PiS nie biorą diet albo przekazują je na Caritas lub Owsiaka.