A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skończyć raz na zawsze z tymo płaczlisymi roszczenioeymi nauczycielami,ile można jęczeć akurat zaraz po wakacjach,a ty sam ich podkręcasz,ateraz płaczesz,pieniędz nie ma i niee będzie dla was