66
19.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
menele i pijacy znowu plują na nauczycieli
(2019.09.19)

info

4  
  5
@Zkj - to co w Elblągu spieprzył poprzednio pis Pan Wróbel będzie musiał odbudowywać w osiem lat. Amen!
Elbląg był w ruinie (2019.09.19)
@grace - uwaga na troli z tzw. ministerstwa sprawiedliwości
BeataTempa (2019.09.19)
@grace - jak coś wiesz to idź do pisowskiej prokuratury, przecież jest bezstronna
do ćmoka (2019.09.19)
pisiorki nic nie robią tylko wyją jak PieS
Maliniak (2019.09.19)

info

5  
  5
@Zkj - nierobie Pana Wróbla to możesz cmoknąć
do nieroba (2019.09.19)
jak się komuchom i pisiorkom coś nie podoba to to won do Olsztyna
prawdziwy elblążanin (2019.09.19)

info

1  
  2
Mlaskacz - człowiek demolka
całaprawda (2019.09.19)

info

3  
  4
Skończyć raz na zawsze z tymo płaczlisymi roszczenioeymi nauczycielami,ile można jęczeć akurat zaraz po wakacjach,a ty sam ich podkręcasz,ateraz płaczesz,pieniędz nie ma i niee będzie dla was
(2019.09.19)
Staropolskie przysłowie mówi "pis-da kopa w d. .. .i papa"
MietekPrzydrożny (2019.09.19)

info

3  
  4