UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zniszczono elblaską spółdzielczosc, zniszczono zakłady przynoszące krocie do miasta ---60% mieszkan w elblagu wybudował ZAMECH i został sprzedany jako pierwszy zakład w Polsce a kadra o wysokiej wiedzy zwolniona---za duzo wiedzieli-- sprzedawca ma sie dobrze. Mlodzi powyjezdzali za granice by tam szukac chleba Rozłożono szkolnictwio zawodowe

były zamech

Anuluj