UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zniszczono elblaską spółdzielczosc, zniszczono zakłady przynoszące krocie do miasta ---60% mieszkan w elblagu wybudował ZAMECH i został sprzedany jako pierwszy zakład w Polsce a kadra o wysokiej wiedzy zwolniona---za duzo wiedzieli-- sprzedawca ma sie dobrze. Mlodzi powyjezdzali za granice by tam szukac chleba Rozłożono szkolnictwio zawodowe
były zamech