UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zniszczono elblaską spółdzielczosc, zniszczono zakłady przynoszące krocie do miasta ---60% mieszkan w elblagu wybudował ZAMECH i został sprzedany jako pierwszy zakład w Polsce a kadra o wysokiej wiedzy zwolniona---za duzo wiedzieli-- sprzedawca ma sie dobrze. Mlodzi powyjezdzali za granice by tam szukac chleba Rozłożono szkolnictwio zawodowe

były zamech