UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląskim radnym pis rada miejska pomyliła się z sejmem. . kowszynski, z pruszakiem juz pakują walizki. za waszą antyelblaską postawę podziekujemy wam przy wyborach


Anuluj