UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląskim radnym pis rada miejska pomyliła się z sejmem. . kowszynski, z pruszakiem juz pakują walizki. za waszą antyelblaską postawę podziekujemy wam przy wyborach
Elbląskim radnym pis rada miejska pomyliła się z sejmem. . kowszynski, z pruszakiem juz pakują walizki. za waszą antyelblaską postawę podziekujemy wam przy wyborach