66
19.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Te słupy z komitetu maja miny jak Niemcy pod Stalingradem. .. czuć strach prawda panowie jeszcze cztery lata w tych okopach posiedzicie i nikt z wami się nie będzie liczył tak się kończy kupczenie - ja tobie ty mi !
(2019.09.20)

info

3  
  0
@MietekPrzydrożny - To Ten, co ukradł Księżyc i dał Ojcu z Torunia. Ale facjata?! I ten otwór jak u jamochłona.
Entuzjasta (2019.09.20)
Na Caritas w Toruniu.
(2019.09.20)
To ile oni w końcu chcą. W zeszłym roku było o 50% więcej dochodu z podatków, a i tak im mało
xdgbdsrgfndrfghnd (2019.09.20)

info

1  
  1
Dziękujemy P O Z Warszawy za wysłanie syfu w rzece Wiśle. Jadąc trasą nr 7 i dojeżdżają do mostu nad Wisłą w stronę Gdańska czuć smród. Taki prezent daje nam P O. Życzymy upadku i przegrania wyborów. A ci co tak i h bronią niech jada i wahają te perfumy. Gdzie są ekolodzy.
(2019.09.20)

info

1  
  2
A teraz okazalo sie,ze od prawie roku podsylaja na Warminsko-Mazurskie nie spalone osady z metalami ciezkimi z oczyszczalni Czajka.A to w ramach lewackiej przyjazni miast I regionow.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.09.20)

info

1  
  1