Wybrany wątek opinii

Wróbel ze swoimi nierobami do wymiany !
Zkj (2019.09.19)
@Zkj - Spieprzaj dziadu
jabezżadnegotrybu (2019.09.19)
@Zkj - to co w Elblągu spieprzył poprzednio pis Pan Wróbel będzie musiał odbudowywać w osiem lat. Amen!
Elbląg był w ruinie (2019.09.19)
@Zkj - nierobie Pana Wróbla to możesz cmoknąć
do nieroba (2019.09.19)
Powrót do komentarzy