UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skończyć raz na zawsze z tymo płaczlisymi roszczenioeymi nauczycielami,ile można jęczeć akurat zaraz po wakacjach,a ty sam ich podkręcasz,ateraz płaczesz,pieniędz nie ma i niee będzie dla was


Anuluj