UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zkj - to co w Elblągu spieprzył poprzednio pis Pan Wróbel będzie musiał odbudowywać w osiem lat. Amen!

Elbląg był w ruinie

Anuluj