UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zkj - to co w Elblągu spieprzył poprzednio pis Pan Wróbel będzie musiał odbudowywać w osiem lat. Amen!
Elbląg był w ruinie
@Zkj - to co w Elblągu spieprzył poprzednio pis Pan Wróbel będzie musiał odbudowywać w osiem lat. Amen!
Elbląg był w ruinie