UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po dobrym poczatku w lidze w wykonaniu Olimpii ktos tam dobrze napisal. .. Zaczna sie beznadziejne porazki na wlasna prosbe, zeby za chwile nikt sobie nie robil nadzieii na jakis awans tylko srodek tabeli. Stalowka i Znicz wywiozly 3 pkt mimo, ze tak naprawde NIC nie graly. Sami sobie strzelamy gole. Za tydzien z beznadziejnym Gryfem tylko zwyciestwo bo inaczej zacznie sie sraczka, zeby nie byc na spadkowym i liczyc punktow ile starczy do utrzymania