UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Normalnie, gra to nie tylko strzały na bramkę. Gra była nie zła czasami to my zamykaliśmy Znicz na ich połowie. Jeśli ktoś z jakiego kolwiek powodu nie chce wygrać to gra nie oddając strzału. W 80 minucie powiadasz?? To chyba inny mecz oglądałeś. Miller czy Szuprytowski w pierwszej połowie byli blisko, ale trafiali w bramkarza lub lekko nad poprzeczką.
Pijak z prostej