Wybrany wątek opinii
Dno dna. Trzech pilkarzy potrafi grac w pike w tym zespole: Madejski, Szuprytowski i moze Kuczalek. Reszta to jest jakas zlepka i niewiadomo co maja robic na boisku. Marnowanie 100% na potege dzis i tydzien temu w Rzeszowie. Dramat jakis. Za tydzien mecz z outsiderem Gryfem. Jak tam nie bedzie 3 pkt to niech Guminiak i cala reszta wracaja na piechote do Elblaga.
Do moderacji
Odpowiedz
22
14
Jakoś tego nie widziałem. Szupryt wożenie bez celu, Kuczał wiele niecelnych podań i Madej wychodzący nie wiem po co. Faktycznie tylko oni to potrafią.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Moze dzisiaj Szuprytowskiemu, Kuczalkowi i Madejskiemu mecz nie wyszedl. Natomiast polecam sobie sprawdzic strzelcow goli w tym sezonie i dzieki komu Olimpia ma dzis 12pkt, a nie 5-6 i nie jest czerwona latarnia ligii.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3