UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież ten lewak to gamoń piszę aby pisać aby ludzie wiedzieli że on istnieje choć sam nie ma pojęcia po co istnieje ale na pewno istnieje dzięki pobieraniu zasiłków od z nienawidzonego rządu


Anuluj