UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wcisła jest albo psychicznie obłakany albo to zwykly partyjny aparatczyk i kuglarz. Kilka lat temy sam byl za przekopem. teraz od kiedy wladze prezejal pis, wcisla od 2015 roku robi wszystko aby uniemozliwic przekop. donosi jak bolek z gdanka gdzie sie tylko da, do brukseli, do rosji itd. osobiscie widzialem jak przyjezdzal do krynicy aby tam szczuc burmistrza przeciwko przekopowi aby tam szczuc mieszkancow krynicy. Jedzcie teraz do krynicy i popytajcie mieszkancow co sadza o rpzekopie. 99% jest ZA. Przygotowywane sa kolejne przystanie, bo jak otworzą port na morze to zrobi sie ciasno. Jest cała koncepcja przebudowy nabrzeza przy zalewie. Ten facet to szkodni dla nas Polakow. robil te hucpy na mierzeji kiedy zaczeto wycinke pod przekop robi tez hucpy z towarzyszem kawa z zastawna tu w elblagu. kilka lat temu zalepili sobie nawet geby i oczy tasma izolacyjna w ramach protestu do pis. na ich pochody chodza rodziny komuchow i zlodzieji. Nikt normalny nie rpzejmuje sie tymi ich zadymami. Proponuje nie glosowac na nikogo z PO bo kazdy glos idzie wlasnie na takiegow cisle a nie na kandydata na ktorego glosujecie. pozniej taki wichrzyciel dostaje sie do parlamentu i mamy to co mamy. zamaist dzialac dla nas dziala przeciwko nam. Cierpi na chorobe jadu i nienawisci do pisu. kiedys z tego wszystkiego pewnie wyskoczy z okna jak to mawial jego idiol kapuś bolek z gdanska. obalony zaklamany autorytet.

ktoszPO