UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam, że to właśnie P. Wcisła był kiedyś za przekopem argumentując, że to szansa dla Elbląga. Teraz uprawia propagandę.
Pamiętam, że to właśnie P. Wcisła był kiedyś za przekopem argumentując, że to szansa dla Elbląga. Teraz uprawia propagandę.