UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wcisła dla mnie jesteś zwyczajny szkodnik naszego miasta i mam nadzieję, że wybory 2019 spowodują że będziesz pan stał w kolejce w urzędzie pracy !


Anuluj