UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wcisła dla mnie jesteś zwyczajny szkodnik naszego miasta i mam nadzieję, że wybory 2019 spowodują że będziesz pan stał w kolejce w urzędzie pracy !
Panie Wcisła dla mnie jesteś zwyczajny szkodnik naszego miasta i mam nadzieję, że wybory 2019 spowodują że będziesz pan stał w kolejce w urzędzie pracy !