Wybrany wątek opinii
Panie Wcisła dla mnie jesteś zwyczajny szkodnik naszego miasta i mam nadzieję, że wybory 2019 spowodują że będziesz pan stał w kolejce w urzędzie pracy !
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Pamiętam, że to właśnie P. Wcisła był kiedyś za przekopem argumentując, że to szansa dla Elbląga. Teraz uprawia propagandę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0