Wybrany wątek opinii

Panie Wcisła dla mnie jesteś zwyczajny szkodnik naszego miasta i mam nadzieję, że wybory 2019 spowodują że będziesz pan stał w kolejce w urzędzie pracy !
(2019.09.05)
Pamiętam, że to właśnie P. Wcisła był kiedyś za przekopem argumentując, że to szansa dla Elbląga. Teraz uprawia propagandę.
(2019.09.06)
Powrót do komentarzy