UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcecie coś kupić to zapłacić , jak ktoś chce za darmo to w domu siedzieć . Jak się nie podoba to sybir won z Elbląga .

Elblążanin 666

Anuluj