UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcecie coś kupić to zapłacić , jak ktoś chce za darmo to w domu siedzieć . Jak się nie podoba to sybir won z Elbląga .
Elblążanin 666
Chcecie coś kupić to zapłacić , jak ktoś chce za darmo to w domu siedzieć . Jak się nie podoba to sybir won z Elbląga .
Elblążanin 666