UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak bede chcial zjesc dobry chleb ze smalcem i ogorkiem to zajade na NOWA, HOLANDIE I ZA DARMO najem SIE DO SYTA ZA FREE. ., GLOWKA PRACUJE. , MOZG JEST PO TO BY Z NIEGO KORZYSTAC
MALY GNOJEK;)
jak bede chcial zjesc dobry chleb ze smalcem i ogorkiem to zajade na NOWA, HOLANDIE I ZA DARMO najem SIE DO SYTA ZA FREE. ., GLOWKA PRACUJE. , MOZG JEST PO TO BY Z NIEGO KORZYSTAC
MALY GNOJEK;)