UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak bede chcial zjesc dobry chleb ze smalcem i ogorkiem to zajade na NOWA, HOLANDIE I ZA DARMO najem SIE DO SYTA ZA FREE. ., GLOWKA PRACUJE. , MOZG JEST PO TO BY Z NIEGO KORZYSTAC

MALY GNOJEK;)

Anuluj