A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakie atrakcje polecacie dla gości z Wrocławia?
Sama chała ceny z kosmosu chleb ze smalcem ot rarytas za kromkę tej chemii 12 zł czym tam się zachwycać hieny dorabiają się na półgłówkach.
Impreza zawsze pod koniec wakacji, urlopów i tuż przed wypłatą. Ludzie może i by coś kupili, ale. .. *
Ale impreza...disco polo, chleb, smalec i ogórki.
Turyści z całego świata już tu jadą...
Ty bo nie zabrałeś starej na stragany,a sąsiad czujny jak ważka i starą twą pociesza ogórasem .
@BLACK - Bo postępowi, nowocześni lewacy z Portelu technologicznie są 15 lat w plecy i nigdy o emotikonach nie słyszeli. Taki paradoks postępowego lewactwa.
Wycieczkę do Gdańska.
A ten koleś, jak mu tam, nie napisze że paskudny pisowski chleb smarują smalcem narodowców i onerowskie ogórki na to kładą? A potem watykaniści to jedzą i molestują.
@Ogórek - Kurde, kupiłem 2 opakowania po 6 zł. Jest taki w markecie?
potrawy z warmi i mazur. To już zapomnieli ze Elbląg to Żuławy Powiśle. To nasz region,