UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedys jak byłem biedny i na marginesie też sam wytapiałem smalec, dzisiaj mam hajs i już nie muszę tego robić, stać mnie aby moje bombelki,żona i ja abyśmy jedni kanapki ze smalcem i ogorkami kiszonymi na jarmarku,niech wszyscy widzą, ze mamy hajs i nas stać, a ty bidaku wytapiaj se smalec w chacie i jedz w chacie, kto ciebie zauważy w ogole bidaku,

father hamilias

Anuluj