25
25.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wilczęta - tutaj już drugą dobę - słychać wyłącznie Requiem d-moll Mozarta.
(2019.08.26)

info

4  
  5
Idzie nowe. Pani Bożena to męcząca osoba. Pracowała za pieniądze. Każdy pracownik, swoją pracę powinien wykonywać jak najlepiej. Najeździła się za darmo. Tyle Jej. Życzę spokojnej emerytury. Nie ma ludzi niezastąpionych.
GOŚĆ emeryt (2019.08.26)

info

5  
  8
Szanowni wklepywacze! Zauważyć chyba należy ludzi ludzi z klasą i dobrą kindersztubą. I to nie zależnie czy zchodzą ze sceny czy na nią wchodzą. Nie wymowne chamstwo szerzy się niczym widmo jak u Marksa. .. .Darujmy sobie ratuszowych co to, ,panta reyj, ,. .. .ale od ludzi przyzwoitych wymaga się normalnej zwykłej uczciwości, więc szanujmy ludzi, a szczególnie tych co zrobili więcej niż przeciętna. Szanowna Pani Bożeno! Dziękuję za możliwość kontaktu z Muzyką na wysokim poziomie, za chwile niezwykłe jakie dobra muzyka w wykonaniu Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pozwalała na oderwanie się od codzienności ( szarej chwilami burej). Zaś młodym muzykom dalszej pasji i sił w drodze do wymarzonych celów. Puki co trzymajcie się razem i dajcie Elblągowi to czego nigdy nie miał do tej pory.
nikt21 (2019.08.26)
@nikt21 - zacięte dwa trole pisowskie nie odstepują od kompa! Na pohybel wam !
(2019.08.26)
To charakterystyczne dla Elbląga, że o części imprez dowiadujemy się po fakcie, może to i lepiej. , bo po co przeciętny elblążanin, ktory nie słucha disco polo ma sluchać Herdzina, Napiorkowskiego, Lesickiego, czy Bałtroczyka.
(2019.08.26)
Zawiść, ludzka rzecz. Nie dziwi mnie ze nasza Pani Bożena miała też wrogów. Trudno było ja"dogonic". Natomiast jej osiągnięcia, Orkiestra jej wcześniejsze festiwale, wszystko co wychodziło z pod jej ręki to klasa i najwyższy poziom. Dziękuję.
(2019.08.27)

info

5  
  2
Filharmonie w Polsce, Teatry Muzyczne Swiata; wszędzie słychać szloch po ustąpieniu Pani Dyrektor.
(2019.08.27)

info

2  
  4
To już koniec. Polska muzyka klasyczna dobiega kresu.
(2019.08.27)

info

2  
  3
Wyrzucenie Dyrektor EOK to cios w samo Serce muzyki światowej.
(2019.08.27)
Zawistna i nieciekawa osobo, daj na luz. .. .wszak w ratuszu ci też nie pomogą!
ladaco (2019.08.27)