Wybrany wątek opinii

To charakterystyczne dla Elbląga, że o części imprez dowiadujemy się po fakcie, może to i lepiej. , bo po co przeciętny elblążanin, ktory nie słucha disco polo ma sluchać Herdzina, Napiorkowskiego, Lesickiego, czy Bałtroczyka.
(2019.08.26)
Zapowiedź koncertu ukazała się 22 sierpnia, przez cały ten czas była także w dziale "Imprezy". Polecam z niego korzystać :) https://www.portel.pl/kultura/z-kamera-wsrod-melodii-eok-celuloid/113426
Ailatan (2019.08.28)
Akurat EOK o koncertach informuje z miesięcznym wyprzedzeniem. I na swoich stronach, i w mediach. Jesteś sfrustrowany, że Cię coś ominęło? Nie. Nie ominęło Cię, to Ty PRZEGAPIŁEŚ. Pretensje zatem miej do siebie.
(2019.08.28)
Powrót do komentarzy