25
25.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo Ratusz.
(2019.08.27)

info

1  
  1
Biedak, biedaczka i tyle. Jelonki czy Wilczęta wszystko jedno. Pani Bożena to klasa sama w sobie.
(2019.08.27)

info

0  
  0
Biedak, biedaczka i tyle. Jelonki czy Wilczęta wszystko jedno. Pani Bożena to klasa sama w sobie.
(2019.08.27)

info

0  
  0
Zapowiedź koncertu ukazała się 22 sierpnia, przez cały ten czas była także w dziale "Imprezy". Polecam z niego korzystać :) https://www.portel.pl/kultura/z-kamera-wsrod-melodii-eok-celuloid/113426
Ailatan (2019.08.28)
Akurat EOK o koncertach informuje z miesięcznym wyprzedzeniem. I na swoich stronach, i w mediach. Jesteś sfrustrowany, że Cię coś ominęło? Nie. Nie ominęło Cię, to Ty PRZEGAPIŁEŚ. Pretensje zatem miej do siebie.
(2019.08.28)