A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo Ratusz.
Biedak, biedaczka i tyle. Jelonki czy Wilczęta wszystko jedno. Pani Bożena to klasa sama w sobie.
Biedak, biedaczka i tyle. Jelonki czy Wilczęta wszystko jedno. Pani Bożena to klasa sama w sobie.
Zapowiedź koncertu ukazała się 22 sierpnia, przez cały ten czas była także w dziale "Imprezy". Polecam z niego korzystać :)
https://www.portel.pl/kultura/z-kamera-wsrod-melodii-eok-celuloid/113426
Akurat EOK o koncertach informuje z miesięcznym wyprzedzeniem. I na swoich stronach, i w mediach. Jesteś sfrustrowany, że Cię coś ominęło? Nie. Nie ominęło Cię, to Ty PRZEGAPIŁEŚ. Pretensje zatem miej do siebie.