UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idzie nowe. Pani Bożena to męcząca osoba. Pracowała za pieniądze. Każdy pracownik, swoją pracę powinien wykonywać jak najlepiej. Najeździła się za darmo. Tyle Jej. Życzę spokojnej emerytury. Nie ma ludzi niezastąpionych.
GOŚĆ emeryt