UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To charakterystyczne dla Elbląga, że o części imprez dowiadujemy się po fakcie, może to i lepiej. , bo po co przeciętny elblążanin, ktory nie słucha disco polo ma sluchać Herdzina, Napiorkowskiego, Lesickiego, czy Bałtroczyka.


Anuluj