UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To charakterystyczne dla Elbląga, że o części imprez dowiadujemy się po fakcie, może to i lepiej. , bo po co przeciętny elblążanin, ktory nie słucha disco polo ma sluchać Herdzina, Napiorkowskiego, Lesickiego, czy Bałtroczyka.