UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pisalem to juz wiele razy. Czemu sie czepiacie tego łuku? Nie widzicie, ze ruch kibicowski w Elblagu juz dawno umarl? Przyjezdza Widzew i co? Nawet polowa nie jest zapelniona, a Wy dalej oczekujecie ze na Olimpii beda tlumy. te czasy z Radomiaka czy Stomilu juz nie wroca, bo ci ludzie wyjechali z miasta
cichy