UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To prawda kiełbasę było czuć na całym boisku. Chłopaki dymem się ksztusili i grać nie mogli. Przenieść to stoisko bo głodny kibic znajdzie po zapachu. Chodzi się na mecz a nie na obrzarstwo i picie. Nie ma komu kibicować bo wszyscy po dobrej siescie

Gość 2