UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisalem to juz wiele razy. Czemu sie czepiacie tego łuku? Nie widzicie, ze ruch kibicowski w Elblagu juz dawno umarl? Przyjezdza Widzew i co? Nawet polowa nie jest zapelniona, a Wy dalej oczekujecie ze na Olimpii beda tlumy. te czasy z Radomiaka czy Stomilu juz nie wroca, bo ci ludzie wyjechali z miasta

cichy

Anuluj