UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda kiełbasę było czuć na całym boisku. Chłopaki dymem się ksztusili i grać nie mogli. Przenieść to stoisko bo głodny kibic znajdzie po zapachu. Chodzi się na mecz a nie na obrzarstwo i picie. Nie ma komu kibicować bo wszyscy po dobrej siescie

Gość 2

Anuluj