UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda kiełbasę było czuć na całym boisku. Chłopaki dymem się ksztusili i grać nie mogli. Przenieść to stoisko bo głodny kibic znajdzie po zapachu. Chodzi się na mecz a nie na obrzarstwo i picie. Nie ma komu kibicować bo wszyscy po dobrej siescie
Gość 2