55
25.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wstyd to dla Fidziukiewicza, że jest słabą chorągiewką, a "sławę* zawdzięcza dzięki pogrążaniu rywali. Olimpia musiała kiedyś przegrać szkoda że w takich okolicznościach. Druga liga to maks na co nas stać finansowo. A oprócz pieniędzy nic się nie liczy jak widać.
Pijak z prostej (2019.08.25)
tak w tej lidze pod bukmacherów grają ale trochę przykre gości obstawiać
(2019.08.25)

info

12  
  0
zespół potrzebuje przerwy letniej, jest zmęczony rozpoczęciem ligi to wyczerpujące jest dla piłkarzy
(2019.08.25)

info

20  
  2
Co za cieniasy
Krzyyyycho (2019.08.25)

info

13  
  3
Tradycji stało się zadość. Dół tabeli dostaje prezenty, góra pełne portki jak ma grać z Olimpią. Kasy i stadionu na I ligę brak, więc gramy w cymbergaja. Awans "rzeszowskie" i któryś ze spadkowiczów (Bytovia, Garbarnia). Pocieszenie, że za rok znów zagramy z GieKSą i Widzewem.
DrPaiChiWo (2019.08.25)

info

11  
  2
Czyzby juz z Olimpii powietrze uszlo beznadziejna gra ,tez jestem zdania ze gra pod sts
Pero (2019.08.25)

info

17  
  1
Kochani kibice SUKCESU. Dla was tylko wygrane i wtedy wszystko cacy. Jak jest porażka to się zaczyna jazda bez trzymanki. Teraz grali pod buka,tak? A wcześniej to nie mogli? Kiedy będziecie piłkarzy wieszać na latarniach? Po następnej przegranej? Robicie z siebie tępych osłów. Ktoś myślał że będziemy tylko wygrywać i remisować? Zdarza się. A że że Stalówką? Też się zdarza. To tylko druga liga. A co mają powiedzieć kibice Widzewa? Dajcie na luz obszczymurki i dorośnięcie.
Sami (2019.08.25)
Juz sie zaczelo odpuszczanie meczy, zeby przypadkiem nie odskoczyc za bardzo w tabeli od rywali?
(2019.08.25)

info

14  
  4
Niepokojące. Jak łatwo stracić trzy punkty, tylko jednym golem. A tak niedawno biliśmy się o te 3 punkty u oj. Ryzyka w Toruniu o przetrwanie. Tak, nie można oddawać meczu, bo się może zemścić.
pampi-ZAWADA (2019.08.25)

info

15  
  0
piłka to interes trzeba zdobywać nie punkty ale kase, a ta jest po takim meczu, kibic załamany ale kasa z buka jest przemyślana w klubie
(2019.08.25)

info

15  
  3