A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wstyd to dla Fidziukiewicza, że jest słabą chorągiewką, a "sławę* zawdzięcza dzięki pogrążaniu rywali. Olimpia musiała kiedyś przegrać szkoda że w takich okolicznościach. Druga liga to maks na co nas stać finansowo. A oprócz pieniędzy nic się nie liczy jak widać.
tak w tej lidze pod bukmacherów grają ale trochę przykre gości obstawiać
zespół potrzebuje przerwy letniej, jest zmęczony rozpoczęciem ligi to wyczerpujące jest dla piłkarzy
Co za cieniasy
Tradycji stało się zadość. Dół tabeli dostaje prezenty, góra pełne portki jak ma grać z Olimpią. Kasy i stadionu na I ligę brak, więc gramy w cymbergaja. Awans "rzeszowskie" i któryś ze spadkowiczów (Bytovia, Garbarnia). Pocieszenie, że za rok znów zagramy z GieKSą i Widzewem.
Czyzby juz z Olimpii powietrze uszlo beznadziejna gra ,tez jestem zdania ze gra pod sts
Kochani kibice SUKCESU. Dla was tylko wygrane i wtedy wszystko cacy. Jak jest porażka to się zaczyna jazda bez trzymanki. Teraz grali pod buka,tak? A wcześniej to nie mogli? Kiedy będziecie piłkarzy wieszać na latarniach? Po następnej przegranej? Robicie z siebie tępych osłów. Ktoś myślał że będziemy tylko wygrywać i remisować? Zdarza się. A że że Stalówką? Też się zdarza. To tylko druga liga. A co mają powiedzieć kibice Widzewa? Dajcie na luz obszczymurki i dorośnięcie.
Juz sie zaczelo odpuszczanie meczy, zeby przypadkiem nie odskoczyc za bardzo w tabeli od rywali?
Niepokojące. Jak łatwo stracić trzy punkty, tylko jednym golem. A tak niedawno biliśmy się o te 3 punkty u oj. Ryzyka w Toruniu o przetrwanie. Tak, nie można oddawać meczu, bo się może zemścić.
piłka to interes trzeba zdobywać nie punkty ale kase, a ta jest po takim meczu, kibic załamany ale kasa z buka jest przemyślana w klubie