UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
spokojnie jak tylko OE zacznie grozic awans to szybciutko zaczna sie porazki, bo awansu nie chce ani miasto ani prałat
spokojnie jak tylko OE zacznie grozic awans to szybciutko zaczna sie porazki, bo awansu nie chce ani miasto ani prałat