UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrze, bo już wszystkim sodówka do głowy waliła z tymi zwycięstwami. - panowie, panie nie napinajmy się - srodek tabeli to dla nas będzie OK. Pan prezes i reszta włodarzy tego klubu - nie zgodza się na wygrywanie sukcesywne meczy. Bo pod koniec sezonu pachniało by barażami - a tu trzeba by było przegrać z pięć meczy po kolei co, by nie dopuscić do baraży.

50 +

Anuluj