UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze, bo już wszystkim sodówka do głowy waliła z tymi zwycięstwami. - panowie, panie nie napinajmy się - srodek tabeli to dla nas będzie OK. Pan prezes i reszta włodarzy tego klubu - nie zgodza się na wygrywanie sukcesywne meczy. Bo pod koniec sezonu pachniało by barażami - a tu trzeba by było przegrać z pięć meczy po kolei co, by nie dopuscić do baraży.
50 +