UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dobrze, bo już wszystkim sodówka do głowy waliła z tymi zwycięstwami. - panowie, panie nie napinajmy się - srodek tabeli to dla nas będzie OK. Pan prezes i reszta włodarzy tego klubu - nie zgodza się na wygrywanie sukcesywne meczy. Bo pod koniec sezonu pachniało by barażami - a tu trzeba by było przegrać z pięć meczy po kolei co, by nie dopuscić do baraży.

50 +