UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tradycji stało się zadość. Dół tabeli dostaje prezenty, góra pełne portki jak ma grać z Olimpią. Kasy i stadionu na I ligę brak, więc gramy w cymbergaja. Awans "rzeszowskie" i któryś ze spadkowiczów (Bytovia, Garbarnia). Pocieszenie, że za rok znów zagramy z GieKSą i Widzewem.
DrPaiChiWo