UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kochani kibice SUKCESU. Dla was tylko wygrane i wtedy wszystko cacy. Jak jest porażka to się zaczyna jazda bez trzymanki. Teraz grali pod buka,tak? A wcześniej to nie mogli? Kiedy będziecie piłkarzy wieszać na latarniach? Po następnej przegranej? Robicie z siebie tępych osłów. Ktoś myślał że będziemy tylko wygrywać i remisować? Zdarza się. A że że Stalówką? Też się zdarza. To tylko druga liga. A co mają powiedzieć kibice Widzewa? Dajcie na luz obszczymurki i dorośnięcie.

Sami

Anuluj