UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niepokojące. Jak łatwo stracić trzy punkty, tylko jednym golem. A tak niedawno biliśmy się o te 3 punkty u oj. Ryzyka w Toruniu o przetrwanie. Tak, nie można oddawać meczu, bo się może zemścić.

pampi-ZAWADA

Anuluj