UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niepokojące. Jak łatwo stracić trzy punkty, tylko jednym golem. A tak niedawno biliśmy się o te 3 punkty u oj. Ryzyka w Toruniu o przetrwanie. Tak, nie można oddawać meczu, bo się może zemścić.
pampi-ZAWADA
Niepokojące. Jak łatwo stracić trzy punkty, tylko jednym golem. A tak niedawno biliśmy się o te 3 punkty u oj. Ryzyka w Toruniu o przetrwanie. Tak, nie można oddawać meczu, bo się może zemścić.
pampi-ZAWADA