UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tradycji stało się zadość. Dół tabeli dostaje prezenty, góra pełne portki jak ma grać z Olimpią. Kasy i stadionu na I ligę brak, więc gramy w cymbergaja. Awans "rzeszowskie" i któryś ze spadkowiczów (Bytovia, Garbarnia). Pocieszenie, że za rok znów zagramy z GieKSą i Widzewem.

DrPaiChiWo