UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tradycji stało się zadość. Dół tabeli dostaje prezenty, góra pełne portki jak ma grać z Olimpią. Kasy i stadionu na I ligę brak, więc gramy w cymbergaja. Awans "rzeszowskie" i któryś ze spadkowiczów (Bytovia, Garbarnia). Pocieszenie, że za rok znów zagramy z GieKSą i Widzewem.
DrPaiChiWo