UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z naszymi mostami zwodzonymi?poniewarz ułożona kostka drewniana na nawierzchni już spruchniała,trochę za szybko jak na kilka lat,jest jakaś reklamacja u wykonawcy?


Anuluj