UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z naszymi mostami zwodzonymi?poniewarz ułożona kostka drewniana na nawierzchni już spruchniała,trochę za szybko jak na kilka lat,jest jakaś reklamacja u wykonawcy?
A co z naszymi mostami zwodzonymi?poniewarz ułożona kostka drewniana na nawierzchni już spruchniała,trochę za szybko jak na kilka lat,jest jakaś reklamacja u wykonawcy?