UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu w zakladch pracy są fahowcy od robotnika do kierownika, których za to brakuje w UM Elbląg. Mosty w Elblągu sie sypią lub należy wybudowac nowe bo mosty sa za wąskie. i prosze jest firma w Elblągu która sprosta zapotrzebowaniom i zaowieniom. Tylko za obecnego prezydenta ?????